Foto-Rytmik Gmyr

Zespół muzyczny i fotograf to wspaniały pakiet usług na Państwa wesele, bal karnawałowy lub sylwestrowy

O mnie

Skoro już tu zajrzeliście to znaczy, że zaciekawiły Was moje zdjęcia, które widzieliście u znajomych, rodziny, albo czynnie poszukujecie fotografa na swój ślub, chrzest lub bal Waszego dziecka.

Być może trafiliście tu zupełnie przypadkiem?  

           

     Tak naprawdę nigdy nie zastanawiałam się nad tym, by być

    fotografem - wręcz przeciwnie - starałam się zamknąć w

    murach doskonałej rzeczywistości, gdzie brak czasu na piękno.

Fotografia jednak sama mnie odnalazła sprawiając, że dzień bez niej, jest dla mnie dniem straconym. Fotografia stała się częścią mojego życia, moją pasją, moją miłością bez której teraz nie dałabym rady żyć. Fotografia jest dla mnie sposobem na przeżycie każdego dnia w wyjątkowy i niezapomniany sposób. Zatrzymując w kadrze prawdziwe chwile i momenty tworze z nich historie życia, koncentrując się na emocjach i miłości. Moja praca to uchwycić te najważniejsze chwile niekiedy trwające kilka sekund a sprawiające radość na całe życie.

Nie będę zanudzała o latach pracy i odbytych kursach. Bo traktuję je jako oczywisty element samorozwoju każdego fotografa a nie element marketingowy.

Zdjęcia „przemawiają do nas językiem obrazu” i jeśli się nie spodobają przy pierwszym spojrzeniu, to każda opowieść o karierze, długich obiektywach i super aparatach wcześniej czy później, każdemu wyda się reklamowym podstępem.

Po prostu zobaczcie zdjęcia i oceńcie je sami. (idź do galerii)

Zajmuję się fotografią dziecięcą (przedszkolną) oraz okazjonalną (Śluby, Chrzty, Komunie, Rocznice, bale itp.)fotograf lidzbark welski Marta Gmyr