Foto-Rytmik Gmyr

Zespół muzyczny i fotograf to wspaniały pakiet usług na Państwa wesele, bal karnawałowy lub sylwestrowy

Bale

OFERTA WSPÓŁPRACY:


Proponujemy Państwu organizację różnego rodzaju zabaw i spotkań dla Waszych podopiecznych.

Naszą ofertę tworzymy korzystając z wieloletnich doświadczeń współpracy z przedszkolami. Scenariusze do naszych zabaw są szczegółowo opracowywane, jednakże przy tworzeniu oferty zawsze jesteśmy otwarci na sugestie ze strony przedszkoli, szkół.

W programie każdego balu znajdują się różnego rodzaju gry i zabawy taneczne oraz konkursy dostosowane do wieku dzieci. Sceneria każdego balu wzbogacona jest o różnego rodzaju efekty świetlne oraz wytwornice dymu i baniek.

Wszystkie imprezy prowadzone są przez  zespół muzyczno-animatorski, mający doskonały kontakt zarówno z dziećmi jak i ich opiekunami, rodzicami. Czas trwania każdej imprez to 2 – 3 godziny w zależności od wcześniejszych ustaleń.

 Istnieje możliwość aby podczas balu momenty zabawy uwiecznił profesjonalny fotograf *            

* Do każdej sesji przysługuje (z zależności od ustaleń): prowizja dla przedszkola od sprzedanych zdjęć lub prowadzenia nieodpłatnej imprezy muzycznej do wyboru.

Szczegóły dotyczące imprez ustalane są indywidualnie. Ceny zależą od m.in. terminu, ilości dzieci, rodzaju imprezy, czasu trwania itp.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu z nami. Po uzyskaniu wszystkich niezbędnych informacji przedstawimy Państwu koszt i dokładny projekt imprezy.  Zamawiająć kilka  usług dostaniesz  RABAT .

 

NASZA PROPOZYCJA BALI:  •  
  • Choinka czyli spotkanie z Mikołajem – to wspólna zabawa z naszym znajomym Mikołajem, który nie siedzi w miejscu lecz bawi się z dziećmi, śpiewa kolędy i opowiada o nadchodzących Świętach. Osobiście prowadzi gry i zabawy o tematyce zimowej oraz rozdaje dzieciom prezenty i upomina niektórych "urwisów", jeśli istnieje taka potrzeba :)

     

  • Show karnawałowe - to tradycyjna zabawa taneczna, podczas której animator w przebraniu, np. klauna, Królowej Śniegu lub innej bajkowej postaci prowadzi zabawę taneczną i konkursy dla dzieci.                                                 

  • BAL KARNAWAŁOWY w przedszkolu